header2

Познайомтесь з продукцією

Європейські чорні родзинки (Європейські родзинки) це натуральний продукт, отриманий в результаті сушіння плодів грецького сорту Коринфського Чорного винограду (Black Currants from Corinth), відомого під науковою назвою Vitis vinifera L.

Головною особливістю цього сорту винограду є дуже дрібні ягоди без кісточок. Ця властивість класифікує коринфські родзинки як безкісткові (seedless), що є важливою перевагою у порівнянні з іншими сортами родзинок, так як тільки 1-2 інших сорти мають такі ж характерні особливості. Вишуканий аромат і насичений смак роблять цей тип родзинок одним з кращих у світі.

Цей продукт у вигляді сушених ягід винограду однойменного сорту є натуральним продуктом, який зберігає усі корисні поживні речовини свіжого винограду, такі як цукри, вітаміни, мінерали, клітковина, антиоксиданти та ароматичні речовини.

У загальній складності, продукт був класифікований як ідеальний натуральний продукт харчування та підсолоджувач з чудовим смаком і ароматом. Вхідні в його склад цукри, в основному фруктоза і глюкоза, є простими легко засвоюваними цукрами (моносахариди), які вважаються цінним безпосереднім джерелом енергії для людського організму (цукри, що містяться у фруктах та у меді).

Родзинки особливо багаті на залізо, калій і магній. Крім цього вони містять великий відсоток кальцію, марганцю, цинку та інших мінералів і вітамінів. Родзинки мають багато клітковини, містять антиоксиданти (флавоноїди, антоціани тощо) та не мають холестерину (cholesterol free) та натрію.

Коринфські Родзинки вживаються в їжу безпосередньо, або ж використовуються в якості інгредієнта в кулінарії та для приготування кондитерських та хлібобулочних виробів і т.д., зберігаючи всі свої поживні речовини.

Найвищої якості Коринфські Родзинки «ВОСТИЦЯ» були охарактеризовані з 1998 року як продукт із захищеним позначенням походження.

Контакти

СОЮЗ СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИХ КООПЕРАТИВІВ
ВУЛ. КОРИНФУ 201
25100, ЕГІО
Phone
+30 269 102 2409
Phone
+30 269 102 2384
Email
Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Cоціальні Mережі

Facebook Twitter
Linked
GPlus

Галерея