Союз Сільськогосподарських Кооперативів

Союз Сільськогосподарських Кооперативів (С.С.К.) був заснований в 1935 році в місті Егіо, області Ахайя і складається з 44 сільськогосподарських кооперативів. Число його активних членів становить близько 6.000. Промислова діяльність Союзу здійснюється на території власного сучасного комплексу, що включає заводи з обробки родзинок, оливкового масла і цитрусових. Близько 200 висококваліфікованих фахівців зайняті в повсякденній діяльності організації.

На сьогоднішній день С.С.К. є основним експортером Коринфських родзинок, так як розфасовує і експортує близько 60% від загального річного обсягу виробництва. Участь С.С.К. у виробництві високоякісних Коринфських родзинок «ВОСТИЦЯ» (продукт із захищеним позначенням походження) перевершує 90% від обсягу виробництва. Крім того, С.С.К. розфасовує і експортує значну кількість інших сортів Коринфських Родзинок, «Gulf» і «Provincial».

С.С.К. є піонером в області вирощування і збуту органічних продуктів в Греції. Фасування і експорт родзинок здійснюються починаючи з 1983 року.

С.С.К. є єдиним або основним постачальником чорних родзинок на більшість підприємств з виробництва хлібобулочних і кондитерських виробів.

Продукція С.С.К. експортується в усі держави-члени Європейського Союзу (основні ринки Англії, Голландії, Німеччини, Франції), а також в інші країни, такі як Австралія, США, Росія, Японія, Канада, Індія і т.д.

 • Основними видами продукції яка виробляється С.С.К. є наступні:

  • Коринфські Родзинки «ВОСТИЦЯ» продукт із захищеним позначенням походження
  • Коринфські Родзинки
  • Султаніна (Білий кишмиш)
  • Оливкова олія екстра-класу
  • Цитрусові (лимони, апельсини)
  • Органічні продукти
 • Коринфский (Европейский) изюм имеет следующие сертификаты качества:

  • ISO 9001
  • ISO 22000
  • ISO 17025
  • BRC
  • KOSHER

Виробничий процес

Процес виробництва родзинок наступний:

Виноград збирається у серпні та вересні з особливою уважністю та тільки після того як він повністю дозріє. Зібрані грона розташовують в сушарнях у спеціально обладнаних місцях на відкритому повітрі і сушать на сонці або в тіні від 12 до 20 днів, до їх повного висихання. Увесь процес відбувається природно, без використання якихось хімічних речовин. У процесі сушіння робочі постійно стежать за станом продукту, перевертають виноград і краще розміщують його в місці сушіння, таким чином, щоб кожна ягода була рівномірно просушена з усіх сторін. В середньому з 3 - 3,5 кг свіжого винограду виходить 1 кілограм родзинок. Після видалення всього листя та стебелин, продукт відправляється на зберігання в спеціальні сховища, які відповідають високим стандартам безпеки і гігієни.

На сучасних заводах з обробки та фасування родзинок, продукт піддається ретельній обробці, що включає миття під проточною питною водою, видалення пошкоджених або порожніх ягід й сторонніх предметів. Продукт проходить через множинну перевірку якості, розфасовується в бажані упаковки і доставляється споживачеві свіжим, м'яким, з привабливим зовнішнім видом і абсолютно безпечним для здоров’я, без додавання консервантів і інших речовин.

Виробництво Коринфських Родзинок процвітає в Греції, особливо в прибережних районах північної та західної частини Пелопоннесу і на Іонічних островах, де ґрунтово-кліматичні умови під впливом морського повітря та сонячного світла є ідеальними для виробництва натуральної продукції неперевершеної якості.

Продукция

Коринфский изюм расфасовывается в соответствии с потребностями клиента либо насыпью (картонные коробки с полиэтиленовым пакетом внутри) в упаковки по 10, 12.5 и 14 кг чистого веса, либо в отдельные упаковки по 50, 100, 200, 500 гр и 1 кг.